  • : 90LM0B30-B01971
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
  • Дисплей: 27-инчов (26.5-инчов видим) 4K QD-OLED панел с честота на опресняване от 240Hz и ултра-бързо време за реакция от 0.03ms (GTG), което осигурява плавни визуализации и минимално размазване.
  • Свързаност: Включва DisplayPort™ 2.1a UHBR20 с пълна честотна лента от 80Gbps, USB-C® (90W PD) и HDMI® 2.1, предоставяйки разнообразни опции за свързване.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТехнологияOLED
Размери пиксел0.15525 мм
Яркост450 cd/m²
Време за реакция0.03 ms (GTG)
Статичен контраст1000:1
Специални характеристикиG-SYNC Compatible
Специални характеристикиHDR10
Специални характеристикиLow Blue Light
Специални характеристикиGamePlus
Специални характеристикиHDCP
Специални характеристикиExtreme Low Motion Blur
Специални характеристикиGameFast Input technology
Специални характеристикиGameVisual
Специални характеристикиShadow Boost
Специални характеристикиDisplayWidget
Специални характеристикиFreeSync Premium Pro
Специални характеристикиDolby Vision
Брой цветове1073.7M (10bit)
Вградени говорителиНе
Видео портове2 x HDMI 2.1
Видео портове1 x DisplayPort 2.1
Въртене(портрет)/Pivot+90° ~ -90°
Накланяне/Tilt+20° ~ -5°
Размери613 x 549.5 x 218.8 mm
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel+30° ~ -30°
ЦвятЧерен
Регулиране височинадо 110 mm
Монтиране на стена100 x 100 mm
Консумирана мощност80 W
USB Портове2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Честота на опресняване240 Hz
Енергиен класClass G
ПриложениеGaming
Размер на дисплея27 inch
Тип на матрицатаOLED
Резолюция3840 x 2160
Формат на картината16:9
Формат на картинатаWide
Тегло7.62кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Тип панелQD-OLED
Честота на опресняване (Hz)240
Време за реакция (ms)0.03ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаVESA DisplayHDR True Black 400
Adaptive SyncG-Sync Compatible
Adaptive SyncFreeSync Premium Pro
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB-C
СвързаностUSB
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
USB хъбДа
Тегло7.62кг
ASUS ROG Swift OLED PG27UCDM - 27" 4K QD-OLED гейминг монитор, 240Hz, 0.03ms
Открийте следващото ниво на гейминг изживяване с ROG Swift OLED PG27UCDM. Неговият 27-инчов 4K QD-OLED панел осигурява безкраен контраст, истинско черно и живи цветове, докато светкавичната честота на опресняване от 240Hz и времето за реакция от 0.03ms гарантират изключително плавно движение без размазване. Доминирайте във всяка игра с невероятна яснота и скорост.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на дисплея27"
Тип панелQD-OLED
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване240Hz
Време за реакция0.03ms (GtG)
Цветова гама99% DCI-P3
Адаптивен синхронG-Sync Compatible, FreeSync Premium Pro
СвързаностHDMI 2.1 x2, DisplayPort 1.4 x1, USB-C (DP Alt Mode) x1, USB хъб (3x USB 3.2 Gen 1)
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100mm